Odigrana su tri meča 2. kola Prve lige rukometaša. Lovćen je do druge pobjede kod kuće stigao lako, protiv mlade barske ekipe šampion nije imao problema, uz osam golova Slobodana Bulajića.

Do prvih bodova, nakon što je u prvom kolu bio slobodan, došao je i Partizan 1949 iz Tivta. Domaćin je pobijedio novajliju Berane 1949 rezultatom 25:21, uz sjajan golgeterski učinak Đorđa Peruničića (9).

Još jedan domaćin se radovao, Budvanska rivijera savladala je Rudar koji je pretrpio drugi neuspjeh.

Jedinstvo i Danilovgrad sjutra igraju u 19 sati.

Slobodni su Komovi.

Lovćen - Mornar 7 38:20 (19:9)

Cetinje - Sportski centar ,,Lovćen“. Igrano bez prisustva publike. Sudije: N. Mitrović (Podgorica) i M. Vešović (Berane). Sedmerci: Lovćen 4 (3), Mornar 1 (1). Isključenja: Lovćen 6, Mornar 10 minuta.

Lovćen: Borilović (osam odbrana), Borozan (pet odbrana), Beloica 1, Perišić, Pajović, Ćorsović 5, Marković 3 (2), Kaluđerović 6, Pejović 1, Drakulović 5, Božović, Latković 3, Lakićević 2, Pravilović 1, Mrvaljević 3 (1), Bulajić 8.

Mornar 7: Hadzristić (jedna odbrana), Drča (četiri odbrane), Dajković (šest odbrana), Živković 4, S. Ražnatović, Mašanović, Ljuši 1, Rakočević 3, Šabanović 3, Jovićević 1, Gvozdenović 1, Ašanin 2, Perović, A. Ražnatović 1 (1), Mrdak 4.

Partizan 1949 - Berane 1949 25:21 (12:10)

Tivat - Dvorana ,,Župa“. Igrano bez prisustva publike. Sudije: M. Ražnatović i I. Pavićević (obojica sa Cetinja). Sedmerci: Partizan 1 (0), Berane 7 (6). Isključenja: Partizan 10, Berane 6 minuta.

Partizan 1949: Čolo, Čule, Mudreša (14 odbrana i sedmerac), Marković 3, Pejović 1, Međedović 4, Klakor, Mudreša, Mrvaljević, Živić, Drakulović 1, Došković, Drašković, Mandić 3, Barac 3, Peruničić 9, Kaluđerović 1.

Berane 1949: Lutovac 1 (11 odbrana i sedmerac), D. Došljak, Jelić 1, Marsenić, Trifunović 5 (1), Femić 1, Danić 2, L. Došljak 1, Lekić, Šćekić, Đurašković 8 (5), Mališić, Đ. Folić 2, L. Folić 2.

Budvanska rivijera - Rudar 30:21 (17:10)

Budva - Mediteranski sportski centar. Igrano bez prisustva publike. Sudije: P. Martinović i F. Martinović (obojica sa Cetinja). Sedmerci: Budvanska rivijera 1 (1), Rudar 4 (2). Isključenja: Budvanska rivijera 10, Rudar 10 minuta.

Budvanska rivijera: Pešić (11 odbrana i sedmerac), Vidović 3, Novaković 6, Simović, Lakić, Zeković 5, Kapisoda, Radoman 6, Đođić 4 (1), Bracanović, Vukić 5, Katnić, Brnović, Radičević 1, Ivančević.

Rudar: Suljević (jedna odbrana), Marković (osam odbrana), Junuz 1, Vukas 1, Jelušić 1, Rondović, Racković 3, Poleksić 1, Gazdić, Barjaktarović 3, Matović 2, Leković 7 (2), Mirović 2, Bojović.