Tačku na sezonu u kojoj se vratila u vrh crnogorskog rukometa, Budvanska rivijera je stavila pobjedom nad Komovima (33:29).

Tim Dejana Dragnića je tako završio SBbet Prvu ligu na 2. mjestu i kao jedini koji je savladao Lovćen.

Uzgred, Cetinjane je namučio i u polufinalu Kupa, koje je na Cetinju izgubio golom Igora Markovića sa centra na četiri sekunde do kraja.

Današnji meč u Budvi je bio izuzetno zanimljiv. Domaći su poveli 8:2 i činilo se da je već tada sve riješeno, ali je tim iz Andrijevice preokrenuo i u 35. minutu vodio 19:16.

Rivijera je ipak opet stigla do vođstva, a gosti su posljednji put zaprijetili tri i po minuta prije kraja, kada je Milija Kastratović smanjio na 30:29.

Đorđo Peruničić je bio najbolji u pobjedničkom timu sa 10 golova, Vojislav Vukić je dao šest, a Luka Novaković i Marko Radoman po pet.

Kod gostiju su najbolji bili Nemanja Marsenić sa devet i Balša Račić sa sedam.

Statistiku meča pogledajte OVDJE.

U srijedu je Lovćen u gostima savladao Berane 1949 33:22, iako je na poluvremenu gubio 17:15.