Lakše nego što bi se moglo zaključiti po konačnom rezultatu (30:27), Berane je savladalo Danilovgrad.

Debitant u Prvoj ligi je dominirao od sredine 1. poluvremena, nekoliko puta stizao do osam razlike, posljednji put u 50. minutu, kada je bilo 28:20.

U finišu je tim Milana-Mikija Novovića spustio tempo, pa su gosti smanjili razliku.

Beranci su se četvrtom pobjedom učvrstilo na 4. mjestu tabele, dok je Danilovgrad pretposljednji sa dva boda.

Luka Došljak i Nemanja Đurašković su dali po osam golova za domaće, šest je postigao Filip Marsenić, pet Željko Femić, dok je Nemanja Popović upisao 13 odbrana.

Kod gostiju su odskočili Stefan Đurđevac sa 14 odbrana (jedan sedmerac), Miliš Jokanović sa šest i Igor Kažić i Miloš Krivokapić sa po pet pogodaka.

U subotu je Lovćen bio bolji od Partizana u Tivtu (25:23), a Komovi su nadvisili Jedinstvo (29:22).

Zbog epidemiološke situacije je odgođen meč Rudar - Mornar 7, a slobodna je Budvanska rivijera.