Završena su dva meča Druge ženske SBbet lige, Budućnost Bemax II je bila bolja od Podgorice 2013 (25:19), a Levalee II od ekipe iz Pljevalja 48:22.

Oba tima koja su danas zabilježila pobjede nakon tri kola imaju stoprocentan učinak. Duel između Budvanske rivijere Budva i Feniksa odigraće se 26. oktobra.

U Podgorici je gost Podgorica 2013 bila bolja do samog finiša, vodile su tri gola razlike, a domaće su preokrenule od 10:10 na 12:10. U nastavku meča, u 37. minutu, ,,plave”  su imale prednost od četiri gola.

Elena Mitrović sa osam golova bila je najefikasnija kod domaćina, a golmanka Teodora Rončević zabilježila je 13 odbrana. U gostujućem timu Tijana Peruničić sa 11 odbrana bila je veoma zapažena do odmora, a Manja Nenezić postigla je sedam golova.

U Nikšiću nije bilo dileme, domaće su u četvrtom minutu vodile 5:0 i do kraja uvećavale prednost. Istakla se Andrea Dragnić sa 11 golova, a Velerija Simonović dala je gol manje za gostujući tim.