U prvom meču proljećnog dijela SBBet Prve lige za rukometaše nije bilo uzbuđenja, jer je Lovćen rutinski stigao do 11. pobjede iz isto toliko mečeva.

Cetinjani su na svom terenu, i pored činjenice da zbog problema sa koronavirusom nije bilo nekoliko igrača, savladali Danilovgrad 37:22 (20:6).

O razlici u kvalitetu najbolje govori podatak da je već na poluvremenu bilo 14 razlike, a u 33. minutu rekordnih plus 17 (23:6).

Tada je i Duško Milić pružio šansu momcima sa klupe...

Najefikasniji su bili Nemanja Drakulović i Petar Eraković sa po sedam golova, Slobodan Bulajić pet, a povratnik Nikola Mitrović, Aleksa Perišić i Draško Kaluđerović po četiri.

U poraženoj ekipi bolji od ostalih bili su Aleksa Jokić sa šest i Vuksan Zmajević i Nikola Đurković sa po četiri pogotka.

Statistiku meča pogledajte OVDJE.

U 16 časova počinje duel Partizana i Rudara, a za nedjelju su zakazane utakmice Budvanska rivijera - Mornar 7 (15 časova) i Komovi - Berane 1949 (18).