Nataša Ćorović, 26 sekundi prije kraja utakmice, postigla je gol za pobjedu Levalee 2010 protiv domaćina Rudara (19:18) u derbiju 4. kola domaćeg šampionata.

Gošće su gubile do odmora, bile u zaostatku od pet golova, ali upornost se isplatila.

Rudar je u 54. minutu vodi 18:15, ali nakon toga, u kratkom razmaku, domaće su dobile dva isključenja, što je poguralo gošće da postignu dva vezana gola.

Imao je tim Gabrijele Markoč šansu da sa igračicom više uveća zalihu na plus dva, što nije iskoristilo, a kazna je brzo stigla. Nikšićanke su u 58. minutu pogodile za 18:18 sa igračicom manje.

U pretposljednjem napadu domaće rukometašice se nijesu najbolje snašle, gošće jesu i zabilježile četvrti trijumf.

Rudar je u posljednjem napadu propustio šansu da izbori remi.

„Vjerovala sam u ekipu, znala sam da možemo da izađemo iz minusa. Nijesmo bile na nivou, nijesmo dale maksimum, ali smo zasluženo slavile. Nakon odmora smo postigle dogovor. Mirnije smo ušle, posebno od 45. minuta, kada smo bolje igrale”, rekla je Nataša Ćorović.