Počeo je drugi dio sezone, favoriti su opravdali očekivanja u 12. kolu Prve SBbet lige.

Lider Rudar bio je bolji od Nikšića (42:22), golgeterski je najraspoloženija bila Nikolina Marković (9), a zanimljivo da su se sve igračice upisale u strijelce. U poraženom timu Marija Terzić 10 puta je bila precizna, Ksenija Sekulić dala je četiri, Danila Radonjić tri, Una Cerović dva gola, a u strijelce su se upisale Milica Laketić, Sara Đurković i Anja Šušić.

Zeta je u igri za bodove bila do 32. minuta (10:10), a onda su gošće iz Tivta krenule da igraju onako kako se i očekivalo. Tivćanke su pogađale u serijama, a na sedam minuta prije kraja vodile su 27:20… Do kraja su uvećale prednost do konačnih 31:22.

Anđela Kovačević sa osam golova bila je najefikasnija u gostujućem timu, a dva manje kod domaćina postigla je Maja Ceklić.

Uzbuđenja nije bilo u meču Komovi-Levalea 2010. Nikšićanke su slavile 31:15. Gošće su već nakon četiri minuta vodile 4:0, a na odmor otišle sa viškom od 12 golova!

Jelena Kuzman postigla je sedam golova, gol manje Bojana Đilas, Sara Burić i Ana Smolović po pet…

U ekipi iz Andrijevice pet igračica postigle su golove: po četiri Anđela Guberinić i Sandra Dubak…