Rukometašice Budućnosti odigrale su neriješeno 28:28 sa Brestom u 11. kolu grupne faze Lige šampiona, a bod je donijela Jovanka Radičević sedam sekundi prije kraja utakmice.

,,Plave” su bile bliže pobjedi nakon prikazanog u prvih 30. minuta, vodile su 18:11, držale pod kontrolom stvari i zaustavile domaće na samo gol iz tranzicije.

U 2. poluvremenu domaći tim je u 35. minutu serijom 4:0 smanjio prednost, a nakon novog minusa od pet golova (25:20 u 45. minutu) Brest je novim naletom stigao do minusa od gola (25:24). Bile su ,,plave” u igri za dva boda i na šest i po minuta prije kraja (pogodila Pino - 27:25), ali  su ušle u seriju tehničkih grešaka što je Brest iskoristio i 30 sekundi prije kraja stigao do prvog vođstva 28:27.

Najefikasnije u našem timu bile su Itana Grbić i Jovanka Radičević sa šest golova, po četiri su dale Ema Ramusović i Nikolina Vukčević, Alison Pino i Katarina Džaferović tri, a Majda Mehmedović dva.

U francuskoj ekipi Gros i Koatane dale su po pet, a Jauković tri gola.