Drugi meč na mini-turneji u bivšoj Jugoslaviji, druga minimalna pobjeda rukometaša Lovćena.

Nakon što su u ponedjeljak savladali premijerligaša BiH Leotar u Trebinju 29:28, izabranici Duška Milića su večeras u Metkoviću gotovo istovjetnim rezultatom (28:27) savladali istoimeni domaći tim.

Učesnik drugog ranga takmičenja u Hrvatskoj je dobio prvo poluvrijeme 17:13, ali je šampion Crne Gore u nastavku nametnuo svoj ritam, preokrenuo na 20:21, potom stekao i plus dva i sačuvao prednost do kraja.

Miodrag Stanojević je bio najefikasniji sa pet golova, po četiri su dali Brajan Ankersen i Luka Vukićević, po tri Aleksa Perišić, Radovan Stanojević i Aleksandar Mrvaljević, po dva Danilo Pajović i Slobodan Bulajić, a po jedan Nikola Beloica i Darko Pejović.

Cetinjani turneju završavaju sjutra duelom sa aktuelnim prvakom BiH, Izviđačem u Ljubuškom.