Na startu Prve lige rukometašice Levalee 2010 danas su u Nikšiću savladale Tivat 30:11 (15:6).

Domaće su već u uvodnim minutama preuzele stvari u svoje ruke i serijom golova stigle do visokog vođstva.

Levalea - Tivat 30:11 (15:6)

Nikšić - Utakmica odigrana bez gledalaca. Sudije: Mitrović i Vešović. Isključenja: Levalea 10, Tivat 16 minuta. Sedmerci: Levalea 4 - 4, Tivat 4 - 3.

Levalea 2010: Mandić (5 odbrana), S. Ćorović 1, Bigović 2, N. Ćorović 3, Kovačević, Bulatović 4, Tomić 5, Kuzman 5, Vujović (1 odbrana), Marković (3 odbrane), Vuković, Delibašić 2, Đukić 1, Đilas 4, Šutović 2, Ćalasan 1.

Tivat: Matijević, Mulić 1, Vasiljević, Radović 2, Bižović, Ćuzović 4, Tomanović, Manojlović, Cmiljanić, Bandović (4 odbrane), Deković, Drdanović, Račoć, Gugolj 4, Radulović, Maslovar.