Anđela Bulatović, nekadašnja proslavljena crnogorska rukometašica, pobjedom je debitovala na klupi Budućnosti II.

Podgoričke rukometašice u nastavku drugog dijela domaćeg šampionata kao gošće savladale su Feniks 27:18 (13:8). Bez obzira što rezultat pokazuje da su ,,plave” bile ubjedljive, domaće su odigrale dobar meč iako su imale problema sa koronom. Pojačane sa igračicama iz drugoligaša Zete (Nađa Micevska i Jovana Živanović) igrale su veoma dobar rukomet, a prednjačila je golgeterski Suzana Zečević sa devet golova.

Kod Budućnosti II u drugom poluvremenu odlična sa gola bila je Marija Marsenić (19/11). Sa pet golova najefikasnija je bila Katarina Džaferović, a Nađa Kadović šutirala je 4-4.

Dan ranije Nikšić je kao domaćin savladao Rudar 33:23 (17:13) uz sjajni golgeterski učinak Marije Terzić (14-11, šut sa 7 metara 4-4, sa 9 metara 9-6, gol sa 6 metara).

Jovana Bulatović postigla je sedam golova, gol manje Danila Radonjić, Milica Laketić je dala pet, Ksenija Sekulić tri, a Lana Ivanović jedan. Golmanka Vanja Kovačević zaustavila je 13 šuteva. Nikšićanke su upisale prvu pobjedu u šampionatu.

U poraženom timu najefikasnije su bile Jelena Vukčević i Lana Pavićević sa pet golova.

Levalea 2010 i Trebjesa odigraće zaostali meč u nekom drugom terminu.

Lider na tabeli je upravo Levalea (7-7), druga je Budućnost II (8-6-0-2), Trebjesa treća (8-5-0-3), Rudar je četvrti (9-4-0-5), zatim slijedi Feniks (8-3-0-5), Tivat (8-2-0-6) i Nikšić (8-1-0-7)