Levalee 2010 očekivano je stigla do polufinala Kupa nakon ubjedljivog trijumfa u Baru protiv Mornara 7 (36:12).

Nataša Vuković sa devet golova bila je najraspoloženija u gostujućoj ekipi, Lucija Đukić šutirala je 4-4, gol manje, takođe bez promašaja, postigla je Teodora Kovačević (3-3), sa istim brojem golova meč su završile Katarina Šutović, Božidarka Delibašić i Žana Bulatović...

U poraženoj ekipi Maša Rakočević postigla je tri, Indira Mujić dva gola...

I Rudar je bio uspješan u duelu sa Feniksom. Domaće su slavile 28:25, a u 47. minutu bile su pred eliminacijom jer su gošće vodile 22:20. Ipak su domaće uspjele serijom 4:0 da se brzo vrate u meč (isplatio se rizik Ivana Terzića koji je napadao sa sedam igračica). Na manje od četiri minuta prije kraja Rudar je vodio 27:23. Jelena Vukčević završila je meč sa sedam golova (bez promašaja), po četri su dale Anđela Milošević i Tijana Lutovac... Andrea Škerović odbranila je 12 šuteva.

Kod Feniksa sa osam golova odskočila je Suzana Zečević, tri manje postigla je Jelena Garčević...