Katarina Šutović iz deveterca, po isteku vremena, postigla je od bloka gol za slavlje rukometašica Levalee 2010 protiv Rudara u zaostalom meču 2. kola najjače crnogorske lige.

Derbi je pripao Nikšićankama (26:25), a u posljednjih desetak minuta rukometašice koje su filijala Budućnost Bemaxa imale su prednost od čak pet golova (24:19).

Ali, uporne domaće polako su topile minus i početkom 57. minuta došle do gola zaostatka (24:23).

Seriju Levalee prekinula je Jelena Vukćević golom sa sedam metara, da bi na 1.40 prije kraja Nataša Vuković izjednačila na 25:25.

Upravo je Vuković bila najefikasnija sa šest golova (bez promašaja), kao i Jelena Kuzman (7-6). Sara Burić postigla je pet, Žana Bulatović i Šutović po tri, a po gol Ivona Mandić, Ivana Đurović i Bojana Đilas.

Kod Rudara najefikasnija je bila Jelena Vukčevć sa šest  golova (sa sedam metara 3-3).