Rukometašice Mornara 7 ne staju: 12 utakmica - 12 pobjeda, elita je blizu!

Baranke su za vikend bile bolje od Berana 2003 (26:21) uz izuzetno visok procenat šuta. Gošće su u egalu bile do 27. minuta, kada su Tina Truš (šut 6-6) i drugarice serijom 5:1, za pet minuta, došle do prednosti od 15:8.

Anita Muratović i Dina Pepić postigle su po četiri gola...

U poraženom timu Nina Ramusović postigla je 10 golova uz samo jedan promašaj.

U derbiju Zeta-Ulcinj gošće su osvojile bodove. U trijumfu od 29:25 Stefana Krstović postigla je 14 golova (sa sedam metara šutirala 6-6), Amina Bicić šest, a golmanka Martina Mirotić odbranila je 14 šuteva.

U domaćem timu Nađa Micevska dala je šest golova (i stigla ukupno do 102 gola), a sa istim brojem meč je završila Maja Ceklić. Golmanka Dragana Maraš upisala je 12 odbrana.

Komovi su na krilima Anđele Guberinić (šut 14-9), savladali Podgoricu 2013 u zanimljivom finišu. Neriješeno (25:25) je bilo na 4.12 do kraja, kada su domaće sa dva gola (Jukić i Femić) najavile pobjedu. Podgoričanke su uspjele da se približe na gol (1.44), ali je tačku na trijumf stavila Femić novim golom sa sedam metara.

U podgoričkom timu Tamara Vujačić postigla je osam golova...